Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
Oddział Dolnośląski

Władze oddziału

Lp. Nazwisko i imię Funkcja e-mail Telefon
1 Preś-Magiera Izabela Prezes 605 731 418
2 Wójcik-Panek Bernadeta Wiceprezes bernie1@o2.pl 696 772 205
3 Kurkowska Magdalena Członek Zarządu oddzial@wroclaw.ptppd.pl 607 228 785

Członkowie oddziału

Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Telefon e-mail Z kim pracuje? Język obcy
1 Adamczyk-Szurek Małgorzata Wrocław 791 003 022 maladamczyk88@gmail.com Dorośli, Adolescenci
2 Banach Dominika Wrocław 606 950 845 dominika.banach07@gmail.com Dorośli, Małżeństwa/Pary
3 Biała Maja Wrocław 691 813 898 kasprzak.maja@gmail.com Dorośli Angielski
4 Bilińska-Gorzelnik Joanna Wrocław 605 033 387 bilinska.j@gmail.com Dorośli, Adolescenci Angielski
5 Bobińska-Szocik Violetta Wrocław 696 864 614 vbobinska@gmail.com Dorośli
6 Cegiełka Elżbieta Wrocław 517 464 408 ecegielka@gmail.com Dorośli
7 Chyża Małgorzata Wrocław, Lubiąż 889 103 886 budus.m@gmail.com Dorośli, Adolescenci
8 Cyrklewicz Anna Wrocław 502 354 440 ania@kaminski.jgora.pl Dorośli, Adolescenci
9 Czechowicz Karolina Kłodzko 668 676 567 karolina.czechowicz@gmail.com Dorośli, Adolescenci, Dzieci
10 Czerwińska Małgorzata Wrocław 600 460 254 kontakt@malgorzataczerwinska.pl Dorośli Angielski
11 Dąbrowska Joanna Wrocław 695 180 406 kontakt@joannadabrowska.pl Dorośli
12 Domagała Małgorzata Wrocław 601 453 233 m.domagala123@gmail.com Dorośli
13 Dragan Magdalena Wrocław 691 913 416 magda.dragan@wp.pl Dorośli, Adolescenci
14 Dziadkowiec Anna Wrocław, Świdnica 798 415 916 a.dziadkowiec@onet.eu Dorośli
15 Filip Katarzyna Legnica 604 197 246 katarzyna.grech@gmail.com Dorośli, Adolescenci
16 Furman Piotr Wrocław, Świdnica 607 533 244 piotrfurman0@gmail.com Dorośli, Adolescenci
17 Gajos-Siembida Dominika Trzebnica 606 347 242 siembida.dominika@gmail.com Dorośli
18 Garncarz Krystyna Wrocław 514 306 229 krystyna.garncarz@gmail.com Dorośli Angielski
19 Gawłowicz Joanna Wrocław 602 628 709 joannagawlowicz@gmail.com Dorośli
20 Główka Ewelina Wrocław, Oława 790 804 466 esencjum@gmail.com Dorośli, Małżeństwa/Pary Angielski
21 Goch Katarzyna Wrocław 697 992 946 Kasia.goch@gmail.com Dorośli, Adolescenci, Dzieci, Rodziny, Małżeństwa/Pary
22 Gospodarczyk Monika Wrocław 790 556 797 monikagospodarczyk@gmail.com Dorośli
23 Grabarczyk Agnieszka Legnica 606 439 070 agnieszka@psychoterapialegnica.pl Dorośli, Adolescenci
24 Grudzińska Magdalena Wrocław 693 456 755 mgrudzinska5@gmail.com Dorośli, Adolescenci, Dzieci Angielski
25 Gryszan Izabela Wrocław 602 777 665 izabela.gryszan@gmail.com Dorośli, Adolescenci, Dzieci Angielski
26 Guzik-Rais Justyna Wrocław 505 784 738 jguzikrais@gmail.com Dorośli, Małżeństwa/Pary Angielski
27 Gworys Magdalena Wrocław 733 166 795 m.gworys@gmail.com Dorośli, Adolescenci
28 Hawranek Agata Wrocław 600 285 404 a.hawranek@psychoterapia-promente.pl Dorośli Angielski
29 Helfer Paweł Wrocław 607 074 196 pawel.helfer@gmail.com Dorośli
30 Igielska Agata Wrocław 881 680 121 aigielska@yahoo.com Dorośli Angielski
31 Jakimowski Piotr Wrocław 602 181 607 p.jakimowski@gmail.com Dorośli, Adolescenci
32 Jakubowska Anna Wrocław 794 910 687 ap.jakubowska@wp.pl Dorośli
33 Jankowska Iga Wrocław 503 451 793 igapl@op.pl Dorośli, Adolescenci
34 Jasińska Magdalena Jelenia Góra 609 202 195 magdalenajasinska@wp.pl Dorośli
35 Jaśko-Lenert Malina Jelenia Góra 607 377 337 malinnaja@poczta.onet.pl Dorośli, Adolescenci
36 Jochna - Latoś Magdalena Wrocław 724 162 820 magdajochna@gmail.com Dorośli, Adolescenci, Dzieci
37 Kaczmarek-Fojtar Małgorzata Wrocław 600 905 257 gosia.kaczmarek@gmail.com Dorośli, Adolescenci
38 Kalecińska-Adamczyk Ewa Wrocław 607 339 595 evakal@wp.pl Dorośli Angielski
39 Karpińska Marta Wrocław 663 333 035 mstysinska@gmail.com Dorośli, Adolescenci
40 Kącka Grażyna Wrocław 603 483 330 grazkakacka@gmail.com Dorośli, Adolescenci
41 Kieras Grażyna Legnica, Lubin, Bolesławiec grazynakieras@vp.pl Dorośli, Adolescenci, Rodziny, Małżeństwa/Pary
42 Kłonowska Agata Wrocław 576 745 495 klonowska.m.agata@gmail.com Dorośli, Adolescenci
43 Kołodziejczyk Joanna Kłodzko 692 115 824 joanna.j.kolodziejczyk@gmail.com Dorośli, Adolescenci, Dzieci, Rodziny, Małżeństwa/Pary
44 Kopczyńska Marzena Wrocław, Żerniki Wrocławskie 508 208 471 marzena-kopczynska@o2.pl Dorośli
45 Kopko Piotr Wrocław 663 363 121 piotr.kopko@gmail.com Dorośli
46 Korcyl-Czyżyk Beata Wrocław 600 212 130 bea-o2@o2.pl Dorośli, Adolescenci, Małżeństwa/Pary
47 Kowalik Patryk Wrocław 782 127 090 kowalikpatryk86@gmail.com Dorośli, Adolescenci
48 Kowalska Marzena Wrocław, Trzebnica 695 410 652 marzena.elzbieta.kowalska@gmail.com Dorośli, Adolescenci, Dzieci
49 Kramek Marcin Wrocław 500 179 628 marcinkramek@home.pl Dorośli
50 Krawczak Jarosław Wrocław, Oleśnica 717 738 003 psychoterapia@olesnica.pl Dorośli
51 Kurkowska Magdalena Wrocław 607 228 785 magda.kurkowska@o2.pl Dorośli
52 Kurkowski Piotr Wrocław 503 905 611 petrkurkovsky@gmail.com Dorośli, Adolescenci Czeski
53 Lang Marta Wrocław 606 732 704 duci@o2.pl Dorośli, Adolescenci
54 Lenert Piotr Jelenia Góra 698 491 314 piotr.lenert1@gmail.com Dorośli, Adolescenci
55 Leśniewska Anna Wrocław 661 551 824 annalesniewska1@gmail.com Dorośli, Adolescenci
56 Lewkowicz Zuzanna Wrocław zuzanna.lewkowicz@gmail.com Dorośli, Adolescenci, Dzieci
57 Listwan Kacper Wrocław 530 468 364 kacperlistwan@gmail.com Dorośli
58 Łaszkiewicz Aldona Wrocław 663 830 806 aldonalaszkiewicz@gmail.com Dorośli, Psychiatra
59 Maliszewski Adam Wrocław 669 729 337 adammaliszewski.psycholog@gmail.com Dorośli
60 Małecka Joanna Legnica, Zgorzelec 793 536 607 joannaa.malecka@gmail.com Dorośli, Adolescenci Niemiecki
61 Mania-Kubera Sylwia Wrocław 512 337 713 crp.sylwia.mania@gmail.com Dorośli
62 Misiak Karolina Wrocław 603 117 778 karolina.misiak.imago@gmail.com Dorośli
63 Mościcka Mariola Wrocław 603 312 207 matyszczak.m@gmail.com Dorośli, Adolescenci
64 Mroczek Jagoda Wrocław 796 877 779 jagoda.mroczek@gmail.com Dorośli, Adolescenci
65 Mrózek Krzysztof Legnica 693 882 472 krzysztof.mrozek@wp.pl Dorośli, Adolescenci, Małżeństwa/Pary Angielski
66 Mucha Magdalena Wrocław 794 304 699 magdalena.mucha1@gmail.com Dorośli, Adolescenci Angielski
67 Musiał Piotr Wrocław 502 140 770 klamm1@o2.pl Dorośli, Adolescenci
68 Musiał Ewa Wrocław 506 351 766 ewab-j@o2.pl Dorośli
69 Nocko Agnieszka Wrocław 691 388 056 aganocko@gmail.com Dorośli, Adolescenci
70 Nowicka-Pasternak Katarzyna Wrocław 690 002 218 rejestracja@psychoterapia.plus Dorośli, Adolescenci, Dzieci, Rodziny
71 Pajączkowska-Swaciak Agnieszka Wrocław 604 626 334 a.pajaczkowska@gazeta.pl Dorośli
72 Pera Liwia Wrocław 609 093 166 liwia.zuczkowska@gmail.com Dorośli, Diady: mama i dziecko do lat 3
73 Piasta Monika Wrocław monikapiasta1@gmail.com Dorośli
74 Piątkiewicz Monika Wrocław 664 728 731 monika.m.piatkiewicz@gmail.com Dorośli, Praca z diadą
75 Podeszwa Anna Wrocław 784 628 508 ak.podeszwa@gmail.com Dorośli
76 Preś-Magiera Izabela Wrocław 605 731 418 izapeem@gmail.com Dorośli, Małżeństwa/Pary Angielski
77 Przysiwek Natalia Wrocław 793 080 211 n.przysiwek@gmail.com Dorośli, Adolescenci
78 Puczyńska-Kryk Katarzyna Wrocław 667 966 491 puczynska@gmail.com Dorośli
79 Rajczakowska Beata Bolesławiec 606 760 059 beatarajczakowska@op.pl Dorośli, Adolescenci, Rodziny, Małżeństwa/Pary
80 Rajewski Maciej Wrocław 728 471 770 rajewski.psycholog@gmail.com Dorośli
81 Roszak Dorota Wrocław 883 454 355 dorota.roshak@gmail.com Dorośli, Adolescenci
82 Różański Piotr Jelenia Góra 513 852 591 padre.petrus@gmail.com Dorośli, Adolescenci
83 Rucińska Agnieszka Wrocław 501 271 705 a.bardzynska@gmail.com Dorośli, Opieka okołoporodowa
84 Ruciński Jacek Wrocław 517 611 182 Jacruc@gmail.com Dorośli, Adolescenci
85 Rudkowska-Mytych Anna Wrocław 791 390 769 a.rudkowska.edu@gmail.com Dorośli, Adolescenci
86 Salawa-Augustyn Paulina Wrocław 514 269 394 pssalawa@gmail.com Dorośli
87 Sałdak Anna Wrocław 787 184 792 aniasaldak@gmail.com Dorośli
88 Skórski Piotr Wrocław 668 247 128 pskorski2@gmail.com Dorośli, Adolescenci
89 Solarewicz Ewa Wrocław 504 693 472 solarewiczewa@gmail.com Dorośli
90 Stankiewicz Alicja Wrocław 697 998 624 all_stankiewicz@wp.pl Dorośli, Adolescenci
91 Stasik Kamila Wrocław 506 185 615 stasikkamila@gmail.com Dorośli, Adolescenci, Dzieci Angielski
92 Stefaniec-Muchorowska Maja Wrocław 511 182 652 wroclawskiecentrum@gmail.com Dorośli
93 Stefanow Małgorzata Wrocław 604 073 320 malgorzata@stefanow.pl Dorośli, Adolescenci, Małżeństwa/Pary
94 Suchowacka Ewa Wrocław 668 827 960 ewa.suchowacka@gmail.com Dorośli, Adolescenci Angielski
95 Suwała Anna Wrocław 881 773 113 ansuwala@gmail.com Dorośli, Adolescenci, Dzieci, Małżeństwa/Pary
96 Szewczyk-Janicka Martyna Wrocław 516 656 109 mrtszewczyk@gmail.com Dorośli, Adolescenci, Małżeństwa/Pary Angielski
97 Szkudlarek Renata Wrocław 602 709 061 renata.niedzielska@op.pl Dorośli, Rodziny, Małżeństwa/Pary
98 Ścibisz Aldona Jelenia Góra 604 522 589 a.scibisz@op.pl Dorośli
99 Śliwa Aneta Wrocław 886 177 909 aneta.sliwa81@gmail.com Dorośli
100 Tomkowicz Marta Wrocław 501 680 046 matusiakmartatm@gmail.com Dorośli
101 Trzęsicki Andrzej Wrocław 501 407 816 a.trzesicki@gmail.com Dorośli
102 Wajcht Marta Wrocław 728 261 278 wajcht.marta@gmail.com Dorośli
103 Wałczyk Amelia Wrocław 501 419 256 edukacja@psychoterapie.pl Dorośli, Adolescenci, Małżeństwa/Pary
104 Włoch Katarzyna Wrocław 697 910 149 gabinet@charakterownia.pl Dorośli Angielski
105 Wojniak Szymon Wrocław 504 021 272 swojniak@szymonwojniak.pl Dorośli, Adolescenci, Małżeństwa/Pary Angielski
106 Wolikowska-Osowiecka Magdalena Wrocław 600 308 875 wolikowska.magdalena@gmail.com Dorośli, Uzależnieni, Dorosli nie tylko z problemem uzaleznienia
107 Wójcik Maciej Wrocław maciejwojcikzzz@gmail.com
108 Wójcik-Panek Bernadeta Wrocław 696 772 205 bernie1@o2.pl Dorośli, Adolescenci
109 Wrońska Iwona Wrocław, Opole iwona_wronska@op.pl Dorośli, Małżeństwa/Pary Angielski
110 Zaręba Weronika Wrocław 605 939 969 zareba.weronika@gmail.com Dorośli, Małżeństwa/Pary
111 Zaręba- Walczak Dorota Jelenia Góra 509 324 184 dorazareba@o2.pl Dorośli
112 Zawieja Lidia Wrocław 502 846 041 Lidia_zawieja@interia.pl Dorośli, Adolescenci